Medyumlar
Medyum
Güvenilir Medyum arıyorum
İstanbul Medyum
İstanbul Medyum
İzmir Medyum
Mardin Medyum
Medyum
Medyumlar
Medyumlar
Medyum
İstanbul Medyum
İzmir Medyum
Mardin Medyum
Gideni Geri Getirme Büyüsü
Muğla Medyum
Medyum
Medyumlar
Güvenilir Medyumlar
Gerçek Medyumlar
Medyum Yorumları
İstanbul Medyumları
İzmir Medyumları
Mardin Medyum
İstanbul Medyum
İzmir Medyum
Ankara Medyum
Gideni Geri Getirme Büyüsü
Büyü Yaptırmak İstiyorum
Medyum
Medyumlar
Medyum
Medyumlar
Büyücüler
Büyücü
En iyi Büyücüler
En iyi Büyücüler Listesi
Büyücülerin Telefon Numaraları
Türkiyenin En İyi Büyücüleri
İzmir Büyücü Arıyorum
Büyücü Arıyorum
Ankara Büyücü Arıyorum
İstanbul Büyücü Arıyorum
Ermeni Büyücüler
Mardin Midyat Büyücüleri
Garantili Büyücüler
Gerçek Büyücüler
Büyücü Numaraları
Gerçek Büyücü Arıyorum
İstanbuldaki Ünlü Büyücüler
İzmirdeki Ünlü Büyücüler
Ankaradaki Ünlü Büyücüler
Medyum
Medyumlar
İstanbul Medyum
Ankara Medyum
İzmir Medyum
Mardin Medyum
Güvenilir Medyumlar
Güvenilir Medyum
Güvenilir Medyum arıyorum
İstanbul Medyum
İzmir Medyum
Mardin Medyum
İstanbul Medyum
Mardin Medyum
Medyum
İzmir Medyum
Medyum Kimdir? | İletişim: 0538 734 80 62
En Son Yazılar
Home / Medyum / Medyum

Medyum

Medyum kelimesinin kökü Latince ”Medium” kelimesinden gelmektedir. Türkçe ortada olan anlamına gelmektedir. Burada ortada olarak anlatılmak istenen ruhlar dünyası ve canlılar dünyasında arada kalan ve iki tarafla da iletişim halinde olan kişidir. Normal insanlar sadece kendileri gibi olanlarla yani sadece insanlarla iletişim kurabilirken, medyumlar ruhani varlıklarla da iletişim kurabilirler. Onları diğer insanlardan farklı kılan özellikleri de budur. Normal insanların gözle göremedikleri gibi aynı zamanda hissedemedikleri şeyleri hissederler. Duru görüş sahibi insanlardır. Bu yetenek doğuştan gelen bir yetenektir ve sonradan çalışılarak kazanılamaz, bu işin üniversitesi yoktur. Hangi medyum size diyorsa ki ben bu işin okulunu mısırda ya da israil de okudum kesinlikle o en sahtekar insandır. Onlar olsa olsa oralarda ilahiyat fakültesine eş değer okullarda okuyup dini eğitim almışlardır. O kişilere de saygım sonsuz tabi ki (okudukları okullardan dolayı)ama dediğim gibi medyumluğun okulu yoktur.

Günümüzde insanlar tarafından bütün kavramların iç içe karıştırıldığını görmekteyim. Medyum, falcı, büyücü bence elma ve armutu karıştırmadığımız gibi bu kavramları da birbirine karıştırmamalıyız. Falcı fal bakan kişidir ve gelecekle alakalı size kehanette bulunur. Büyücüler ise sadece büyü yapma ve büyü bozma işleriyle uğraşırlar. Medyumlar ise bu ikisininde yapmış olduğu işleri yaparlar. Tek tanrılı dinlerin hepsinde büyü yapmak tanrı tarafından yasaklanmıştır. Büyünün ve büyücülüğün dinlerde yeri yoktur. Büyü bozma konusunda ise insanlara iyilik amaçlı yapılan bir eylem olduğu için Tanrı tarafından günah olarak adledilmez. İslam’da büyü yapmak, tıpkı fal bakmak gibi açıkça haram kabul edilir. Bazı Hanefi alimleri büyüye karşı önlem almak gibi sebeplerle ve uygulamamak kaydı ile, tahsilini helal görmüşlerdir.

Medyumluk sadece büyü bozmakla sınırlı bir eylem değildir. Medyumlar gelecek hakkında da kehanette bulunurlar. Olacakları önceden hissederek 100 hatta 500 yıl sonrası hakkında bile kehanette bulunmuşlardır. Orta çağ da Nostradamus yakın çağda ise Baba Vanga isminde medyumlar olacakları önceden görmüş bugün bile kehanetleri birer birer gerçekleşmektedir. Benim olaya bakış açım sadece yetenklerle de sınırlı kalmıyor. Kehanette bulunmak, büyü bozmak, insanlara şans getirmek, bunların hepsi bir yana bence Medyum olmadan önce insan olmak lazım. İnsanları dinlemek, onlara yanında olduğunuzu hissettirmek, hitap etmek bence en önemli şeyler bunlar. Bu işlerde işin dini tarafı kadar insanlara yapılan psikolojik desteğinde önemi büyüktür. Belki bir medyum olabilirsiniz fakat İNSAN olmak apayrı bir meziyettir.

İlginizi Çekebilir

İsveç Medyum

Gurbette yaşayan vatandaşlarımızın yaşamış olduğu en büyük sıkıntılardan biride yaşamış oldukları psikolojik ve ruhani sorunlarda …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara