Medyumlar
Medyum
Güvenilir Medyum arıyorum
İstanbul Medyum
İstanbul Medyum
İzmir Medyum
Mardin Medyum
Medyum
Medyumlar
Medyumlar
Medyum
İstanbul Medyum
İzmir Medyum
Mardin Medyum
Gideni Geri Getirme Büyüsü
Muğla Medyum
Medyum
Medyumlar
Güvenilir Medyumlar
Gerçek Medyumlar
Medyum Yorumları
İstanbul Medyumları
İzmir Medyumları
Medyum
Medyumlar
Büyücüler
Büyücü
En iyi Büyücüler
En iyi Büyücüler Listesi
Büyücülerin Telefon Numaraları
Türkiyenin En İyi Büyücüleri
İzmir Büyücü Arıyorum
Büyücü Arıyorum
Ankara Büyücü Arıyorum
İstanbul Büyücü Arıyorum
Ermeni Büyücüler
Mardin Midyat Büyücüleri
Garantili Büyücüler
Gerçek Büyücüler
Büyücü Numaraları
Gerçek Büyücü Arıyorum
İstanbuldaki Ünlü Büyücüler
İzmirdeki Ünlü Büyücüler
Ankaradaki Ünlü Büyücüler
Güvenilir Medyumlar
Güvenilir Medyum
Güvenilir Medyum arıyorum
İstanbul Medyum
İzmir Medyum
Mardin Medyum
Medyum
Medyumlar
Güvenilir Medyumlar
Gerçek Medyumlar
Medyum Yorumları
İstanbul Medyumları
İzmir Medyumları
Süryani Büyüsü Nasıl Yapılır | İletişim: 0538 734 80 62
En Son Yazılar
Home / Büyüler / Süryani Büyüsü

Süryani Büyüsü

Süryani Büyüsü adından da belli olacağı üzere, büyü yapımında kullanılan dilin süryanice olmasından kaynaklanmaktadır. En eski uygarlıklardan biri olan süryaniler ilk hristiyanlığı din olarak kabul eden ilk toplumlardandır. Süryaniler ülkemizde genel olarak Mardin şehrinde yaşarlar ve Mardin büyücü ve medyumların çoğuda süryani papazlardan çıkmaktadır. Bunun sebebi süryanilerin doğuştan gelen büyüye karşı olan yatkınlıklarıdır.

Süryani büyüsü yapımı gerçekten de zor olan bir büyüdür ve herske tarafından yapılamaz. Çünkü bu büyüyü yapmak için belirli bir bilgiye sahip olmak gerekmektedir. Bu önemli bilgi ise süryanice diline hakim olmak ve büyüde kullanılan sözleri ezbere bir şekilde yerinde söylemektir. Bu büyüyü yaptığını iddia eden kişiler daha türkçeyi bile zor konuşan insanlardır. Bu tip şarlatanlara kesinlikle kanmayınız. Bu büyüyü yaptırmadan önce karşınızda bulunan medyumu kesinlikle iyi tanıyın.

Süryani büyüsü hem ak hem de kara büyü olarak kullanılabilen bir büyüdür. İki seven çifti ayırmak için kullanılacağı gibi bunun aksine iki çifti birbirine bağlamk içinde kullanılabilmektedir. Büyülerin büyüsü olarak tanınan süryani büyüsü binlerce yıldır ülkemizde ve dünya üzerinde uygulanmaktadır. Bu büyü bazen papaz büyüsü ile karıştırılmaktadır. Fakat papaz büyüsü ile aralarında büyük farklılıklar vardır. Süryani büyüsü tamamen kendine has bir büyüdür ve diğer büyüler ile yakından uzaktan alakası yoktur. Size süryani büyüsü yaptığını iddia edip sizlere papaz büyüsü yapan şarlatan medyumlardan uzak durun.

Süryani büyüsü nasıl yapılır? sorusuna verilecek cevap ise oldukça uzun bir cevaptır. Çünkü süryani büyüsünü hangi amaca yönelik olarak yapacaksanız, ona göre farklı malzemeler farklı dualar ve farklı ritüeller uygulanmaktadır. Kısacası süryani büyüsünün genel olarak bir tarifi yoktur. Süryani büyüsü kaç günde etki eder ? Bu sorunun cevabı yine net değildir. Çünkü yapılış amacına göre tutma süresi de değişir. Süryani büyüsünün tam olarak etki göstermesi büyünün yapılacağı sebebe göre 14 gün ile 41 gün arasında değişiklik göstermektedir.

İlginizi Çekebilir

Büyü Yapılışlarından Fotoğraflar

mum ile bağlama büyüsü                 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara