İstanbul Medyum
İzmir Medyum
Mardin Medyum
Medyum
Medyumlar
Medyumlar
Medyum
İstanbul Medyum
İzmir Medyum
Mardin Medyum
Gideni Geri Getirme Büyüsü
Muğla Medyum
Medyum
Medyumlar
Güvenilir Medyumlar
Gerçek Medyumlar
Medyum Yorumları
İstanbul Medyumları
İzmir Medyumları
Mardin Medyum
İstanbul Medyum
İzmir Medyum
Ankara Medyum
Gideni Geri Getirme Büyüsü
Büyü Yaptırmak İstiyorum
Medyum
Medyumlar
Medyum
Medyumlar
Büyücüler
Büyücü
En iyi Büyücüler
En iyi Büyücüler Listesi
Büyücülerin Telefon Numaraları
Türkiyenin En İyi Büyücüleri
İzmir Büyücü Arıyorum
Büyücü Arıyorum
Ankara Büyücü Arıyorum
İstanbul Büyücü Arıyorum
Ermeni Büyücüler
Mardin Midyat Büyücüleri
Garantili Büyücüler
Gerçek Büyücüler
Büyücü Numaraları
Gerçek Büyücü Arıyorum
İstanbuldaki Ünlü Büyücüler
İzmirdeki Ünlü Büyücüler
Ankaradaki Ünlü Büyücüler
Medyum
Medyumlar
İstanbul Medyum
Ankara Medyum
İzmir Medyum
Mardin Medyum
Güvenilir Medyumlar
Güvenilir Medyum
Güvenilir Medyum arıyorum
Resimle Ayırma Büyüsü | İletişim: 0538 734 80 62
En Son Yazılar
Home / Büyüler / Resimle Ayırma Büyüsü

Resimle Ayırma Büyüsü

Resimle ayırma büyüsü kişilerin fotoğrafları( resimleri) kullanılarak yapılan kara büyü çeşitlerinden biridir. Bu büyü de ayrılması istenen kişilerin fotoğrafları alınarak bunlar üzerinde işlem uygulanır ve kişilerin ayrılması sağlanır. Bu büyüyü genellikle sevdiği kadın ya da erkek başkasıyla evlenen kişiler yapmaktadır. Bunun yanında zorla evlendirilen kişilerde eşlerinden kurtulmak için bu büyüyü kullanırlar. Resimle ayırma büyüsü kara büyüler sınıfındadır. Bazen iyi niyetli olarakta kullanılarak ak büyü sınıfında da yer alır. Kocasından sürekli dayak yiyen bir kadın bu büyüyü kullanarak çekmiş olduğu çileden kurtulabilir.

Resimle Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır ?

Resimle ayırma büyüsü için öncelikle ayrılmasını istediğimiz çiftin fotoğraflarına ve bilgilerine ihtiyacımız olacak, bilgilerden kasıt ise kişilerin adları anne adları doğum tarihleridir. Alınan bilgiler fotoğrafların üzerine yazılır. Bu fotoğraflar halka halinde döşenmiş 7 tane kırmızı mumun ortasına konur. Bu işlem yapıldıktan sonra ermenice ve süryanice dualar ve sihirli sözler söylenir. Bunun akabinde fotoğraflar ortasından 2 parçaya ayrılacak halde paslı ve demir bir makasla kesilir. Tekrardan mumlardan oluşan dairenin içine konur. Burada yine ermince ve süryanice dualar ve sihirli sözler söylenir. Bu işleme yaklaşık 1 hafta süre devam edilir. Bu kara büyü etkili bir büyüdür ve yapıldığı ilk andan itibaren etkisini göstermeye başlar. Bu büyü sayesinde bu zamana kadar bir çok istenmeyen ilişki sonlandırılmıştır.

Resimle Ayırma Büyüsü Nasıl Bozulur ?

Resimle ayırma büyüsünü bozmak için ayrılmak üzere olan çiftin bilgilerine ve fotoğraflarına ihtiyaç duyulur ve bu sefer tam tersi bir işlem yapılır ve öncelikle kişilerin bilgilerinin yazılı olduğu fotoğraflar kesilir ve 7 tane mumun ortasına konur. Bu arada ermenie ve süryanice dualar ve sihirli sözler okunur. Ardında yapılacak işlem de ise ortadan ikiye ayrılmış fotoğraflar zefiran mürekkebi ile birbirine yapıştırılır. Fotoğraflar yapıştırıldıktan sonra tekrardan 7 tane mumun ortasına koyulur ve yine ermenice süryanice dualar ve sihirli sözler söylenir. Bu işleme ise 3 gün devam edilir. İşlem sonunda ayrılan çift tekrardan barışır ve hayatlarına daha mutlu ve birbirlerine daha bağlı bir şekilde devam ederler.

İlginizi Çekebilir

Büyü Yapılışlarından Fotoğraflar

mum ile bağlama büyüsü                 

2 Yorumlar

  1. yardımınıza ihtiyacım var hayati önem taşıyor. 9 yıl görüştüğüm erkek arkadaşım uyuşturucu bağımlısı ve kötü bir insana dönüştü ayrılmak istiyorum kabul etmiyor rahatsızlık veriyor tehdit ediyor benden soğusun beni unutsun ne kendine ne bana nede aileme zarar vermesin istiyorum. Lütfen yardım edin

  2. Hocam bu ayırma buyusunun sözlerini yazabilirmisiniz çok ihtiyacım var .yuvam kaynana yuzunden yıkılmak üzere eşim annesinin dediğinden cıkmiyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara