İzmir Medyum
İstanbul Medyum
Papaz Büyüsü
Medyum
Medyumlar
Medyum
Medyumlar
İstanbul Medyum
İzmir Medyum
Mardin Medyum
İstanbul Medyum
İzmir Medyum
Mardin Medyum
Medyum
Medyumlar
Medyumlar
Medyum
İstanbul Medyum
İzmir Medyum
Mardin Medyum
Gideni Geri Getirme Büyüsü
Muğla Medyum
Medyum
Medyumlar
Güvenilir Medyumlar
Gerçek Medyumlar
Medyum Yorumları
İstanbul Medyumları
İzmir Medyumları
Mardin Medyum
İstanbul Medyum
İzmir Medyum
Ankara Medyum
Gideni Geri Getirme Büyüsü
Büyü Yaptırmak İstiyorum
Medyum
Medyumlar
Türkiyenin En İyi Medyumu | İletişim: 0531 331 85 95
En Son Yazılar
Home / Blog / En İyi Medyum

En İyi Medyum

Herkes bu camiada En iyi Medyum olduğunu söylüyor. Fakat bence herkesin en iyi olduğu alan farklıdır (Ben hariç 🙂 ). Kimisi büyü bozmada en iyidir. Kimisi büyü yapmada en iyidir. Kimisi vefk yazmadan en iyidir. Kimisi kehanetlerde en iyidir. Bütün bu konularda en iyi olan tek medyum ise MedyumKosta yani benim 🙂 Bunu ister ukalalık olarak algılayın, isterse burnu büyüklük. Yapmış olduğum işlere ve almış olduğum sonuçlara bakarak bu sonuca varıyorum. 30 yaşında genç bir medyum olarak, benim yaşım kadar bu işi yapmış medyumlar ile kendimi kıyaslıyorum. Yapmış oldukları işlere ve almış oldukları yorumlara bakarak onlardan daha iyi olduğumu düşünüyorum.

Bu genç yaşıma rağmen insanların bana ulaşması ve benimle çalışmak istemesi, benim ne kadar iyi bir medyum olduğumun göstergesidir. Çünkü insanlar bekledikleri sonuçları alamayınca farklı arayışlar içine girerler. Bu da piyasada bulunan medyumların işlerini tam olarak yapamadıkları anlamına gelmektedir. Bu zamana kadar yapmış olduğum bakımlar ve bakımlar sonucunda yapmış olduğum işlemlerde %99 luk bir başarı sağladım. %1 de nazarımız olsun 🙂 Günümüz bilişim çağı ve insanlar aradıklarına internet üzerinden ulaşıyorlar. İnternette web sitesi ilk sıralarda olan medyumlar ne kadar kötü olurlarsa olsunlar en çok tercih edilen medyumlar oluyorlar. Çünkü vitrinde onlar duruyor. Arka sayfalarda yer alan işi gerçekten bilen medyumlar ise bu konuda mağdur oluyorlar. Bunun bilincinde olan medyumlar web sitelerine özel çalışmalar yaptırarak web sitelerini ilk sıralara taşıyorlar. Bununla da yetinmeyen uyanıklar 50-60 tane web sitesi yaparak bunların hepsine aynı çalışmayı uyguluyorlar. Farklı farklı isimlerde sayfalar açıp hepsini aynı kişiye yönlendirerek piyasada medyum ihtiyacı olan insanların hepsini kendilerine yönlendiriyorlar.

Medyumlar ne yaparlarsa yapsınlar insanları memnun edemedikten sonra, insanlar çözüme ulaşana kadar medyum arayışına devam edecekler ve eninde sonunda Medyum Kostayı bulacaklardır. Buna inanan ve bunun bilincinde bir Medyum olarak, beklemeye ve gelenlerin sorunlarını en iyi şekilde çözüm bulmaya devam edeceğim.

İlginizi Çekebilir

Medyumların Gizemleri

Medyum Kime denir ? Medyum Kelime itibariyle latinceden dilimize geçmiş ve kelime orijini  ve kelime …

Bir Yorum

  1. merhaba ben esra.ailemde eşimde sıkıntılar var.varlıklar var çevremde ve insanlarda.ben sümbül kızı esra.eşim saliha oğlu bedir. bizlere geçiyo devamlı.kurtuluyoruz yine geliyo.çevremdeki herkeste varlıklar görüyorum belli bir süre sonra onların hayatlarını yaşıyoruz.biraz zaman geçiyo kurtuluyoruz sonra yine geçiyo bize.insanların sıkıntılarını yaşayamayız biz.lüleburgazda oturuyorum.eşim iş gereği istanbulda eşimin çevresine geçiyo bazen.bunlar toplu varlıklar.kurtulabilirmiyiz.yardımın olurmu.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir